مروری بر هدست بلوتوث PLANTRONICS M20

به طور کلی ، استاندارد ظاهر ، به رد هر گونه محبت حاد ایجاد نمی کند. اجازه دهید بگویم ، یک اسب بارکش برای چیزی که هر روز برای خودرو جعبه دستکش یا کشو در دفتر -- هنگامی که شما به من و ما صحبت کردیم ، بدون نیاز به عقب وجود دارد. خاموش در مقابل همکاران خود را انجام چای ، عصر Jawbone نمی کنید.
استفاده از سبک ، به راحتی

بار دیگر تکرار می کنم ، ما در سال 2011 زندگی می کنند و به اندازه کافی برای رفع هر گونه محدودیت برای کاربران. اگر من این درپوش لاستیکی بزرگ بالا رفت و پس از آن ، من نمی توانم بگویم در مورد کسانی که سعی می کنید به M20 -- هشت نفر از هر ده گفت که فشار نازل. پا بند نمی تواند حذف شود و آن را نیز محدود. اگر شما خوش شانس ، در M20 خواهد مانند یک دستکش نشسته ، اگر نه ، شما حتی نمی تواند آن را تعمیر کند. و آن ، متاسفانه. در حال حاضر از مدت ها در بر داشت بهترین راه ، یک تعظیم قابل جابجایی و یک بلندگوی کوچک با یک ضمیمه از لاستیک سیلیکون و یا فوم است.
مدیریت

چراغ نشانگر زیبا ترین ، نوعی شکاف در جبهه است. در PLANTRONICS ، ظاهرا ، به نظر نمی آید در اطراف ، بسیاری از تولید کنندگان مدت طولانی است که پنهان کردن این مسائل خارج از دید -- و در پشت دستگاه. اما یک دکمه دستی و خاموش وجود دارد ، بنابراین شما برای آن تشکر می کنم. دکمه چند منظوره tugovat ، واقع در پانل جلو ، تحت PLANTRONICS نوشته ، در پایان یک دکمه کنترل صدا. به طور کلی ، ساده ، با ملاحظه ، تشکر از کلید قدرت و منفی شاخص نور عجیب و غریب.
غذا

هنگامی که به آی فون شاخص 4S باتری قابل مشاهده متصل شود ، آن مکمل خوبی برای کسانی که استفاده از تلفن از اپل شده است. ادعا باتری 11 ساعت از بحث ، 11 روز از زمان آماده به کار است. بسیار خوب این اعداد ، تعداد کمی از امروز تک هدست می تواند برای مدت طولانی کار می کنند. در عمل ، دستگاه خانه به حدود 10:00 است ، اما ، با این حال ، آن است که یک شاخص بسیار خوب است.

من هم می خواهم که PLANTRONICS می کند در مورد منبع تغذیه را فراموش نکنید در پایان از microUSB و سوکت هدست است -- را می توان از یک کامپیوتر و کابل مناسب با هر شارژ. کاربر پسند.
ویژگی های اضافی

این هدست به طور خودکار می تواند به جفت شدن حالت پس از نوبت اول وارد سیستم شوید ، کار همزمان با دو تلفن. تست شده با 9900 بلک بری و آیفون 4S ، همه چیز کار می کند ، علاوه بر این ، پایدار است. افسوس ، ما به نوعی به مدل MacBook Pro 17 نمی تواند برای استفاده با اسکایپ متصل می شوند.

متاسفانه ، مشخصات بلوتوث A2DP می کند ، به طوری که موسیقی یا پادکست ها را در یک گوش را پشتیبانی نمی کند و قادر خواهد بود به گوش دادن به اگر آنها می خواستند.

می دهید که صدای اتصال یا جدا کردن دستگاه ، تماس های دریافتی وجود دارد ، سیگنال می کند خود را ندارد وسواسی ، من آن را دوست داشتم.
ارتباط با گوشی ، کیفیت صدا

خیلی سر و صدا به خوبی سازماندهی سیستم ، که اگر با خرید و فروش یک محصول گران تر. اگر چه ، نه در جای دو طرف نمی تواند درک آنچه من صحبت کردن در یک هدست ، اما در خیابان شکایت از برخی از یادداشت های فلزی ، گاهی می شکند اکو -- در هر صورت ، شما می توانید بشنوید خوبی است. تعداد کمی به سخنران شکایت ، او یک صدای ناشناس کمی از تماس گیرنده ، ایده آل من آن تماس ندارد. به طور کلی ، tolerably.

محدوده در دفتر (بتنی) در حدود شش پا در خیابان کمی بیشتر است ، و سپس اعوجاج.
یافته ها

من هم دوست داشتم :

    به طور کلی ، طراحی خوب
    یک بسته خوب
    عمل راحت ، یک دکمه جداگانه در وجود دارد
    آیا می توان کار با دو تلفن به طور همزمان
    وقتی شما به واحد نمایش آیفون اتصال نمایش شارژ باتری

دوست ندارم :

    نازل مفید برای همه نیست ، به زنجیر نمی تواند حذف شود
    LED در پانل جلو به نظر نمی بسیار خوب

این هدست در حدود 1500 روبل ، هزینه در نظر من ، بد نیست -- اما فقط برای پول همان شما می توانید چشم در یک چیز بیشتر زیبا کمی با یک فایل ضمیمه بهتر و به قید وثیقه آزاد نگه دارید. سوال دیگر این است که M20 قادر است زمان بسیار طولانی به کار نیست ، پس از آن با کیفیت صدای خوب است ، شامل منبع تغذیه وجود دارد. من یک نگاهی به PLANTRONICS M20 رانندگان اگر آن را عادی "نشستن" در گوش و ظاهر مهم نیست ، پس از آن این است که یک خرید خوب را توصیه کند.

/ 0 نظر / 23 بازدید