بزودی:عرضه گوشی موبایل نوکیا با سیستم عامل ویندوز 7

برای نخستین بار درایالات متحده آمریکا تعداد تلفن‌ های همراه از جمعیت این کشور بیشتر شده است.
انجمن تجاری صنعت بی‌ سیم درایالات متحده  آمریکا اعلام کرد که شمار یوزرهای بدون سیم در این کشور به 6/327 میلیون نفر رسیده، این در حالی است که جمعیت این کشور 5/315 میلیون نفر گزارش شده است. به این ترتیب ضریب نفوذ برنامه موبایل در  ایالات متحده امریکا به 9/103 درصد رسیده است.
در این کشور همچنین کاربرد دستگاه‌ های تلفن همراه طی شش ماهه نخست سال با 111 درصد افزایش در ترافیک اطلاعات بدون سیم گزارش شده است.
بر اساس این گزارش، درآمد حاصل از سرویس‌های بی‌سیم در طول 12 ماهه منتهی به اواخر بهار امسال 6/164 میلیارد دلار برآورد شده است.
تحلیلگران همچنین پیش بینی کرده‌اند که استفاده از سرویس‌های اطلاعاتی گوشی‌ های تلفن همراه تا پنج سال آینده 50 برابر خواهد شد.
مشترکان بی‌ سیم در این کشور 6/327 میلیون نفر اعلام شده این در حالی است که سال 2010 این رقم 300 میلیون نفر بوده است و با افزایش 9 درصدی همراه شده است.
میانگین صورتحساب ماهانه کاربران که شامل سرویس‌های صوتی و اطلاعاتی است در طول سال‌جاری 23/47 دلار برآورد شده که نسبت به سال گذشته با یک درصد رشد همراه بوده است.
تعداد کاربرانی که از سرویس‌های بی‌سیم تبلت، لپ تاپ و مودم استفاده می‌کنند 2/15 میلیون نفر اعلام شده و نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 17 درصد رشد داشته است.
همچنین ارسال و دریافت اس ام اس در این کشور در یک دوره یک ساله یک تریلیون و 138 میلیارد با 16 درصد افزایش نسبت به سال گذشته اعلام شده است.

MMSهای ارسالی و دریافت شده‌ هم در این کشور به 2/18 میلیارد رسیده است.
/ 0 نظر / 17 بازدید