LG گوشی مدل 2x ساندویچ بستنی نخواهد شد !نکته جالب اینکه ، پاسخ متعاقبا از غذا حذف شد. حدس ما این است که آن را به حال زیادی به کار با "بازخورد" را از طرفداران سایر LG ناامید که آن را دریافت کرده است.

هیچ دلیل خاصی شده است در حال حاضر به عنوان چرا 2X نمیتوانید به روز رسانی را دریافت نمی ذکر شده است. سخت افزار آن است قطعا این موضوع نیست. NVIDIA Tegra دو هسته پردازنده های LG نمیتوانید 2X هنوز هم یکی از قوی ترین پردازنده های مورد نیاز شما می تواند در گوشی های هوشمند است.

شاید وقت آن است برای LG شروع به درمان خود را بالا پایان گوشی های آندروید با توجه کمی بیشتر از گوشی هایی با ویژگی خود را (به خاطر داشته باشید که هر دو نمیتوانید 2X و نمیتوانید 3D هنوز هم با آندروید 2.2 Froyo گیر) می باشد. با توجه ، منظور ما نگه داشتن نرم افزار خود را به عنوان فعلی که ممکن است. در صورتی که آن را ندارد ، غول کره ای قطعا ملزم به دیدن نتایج مالی حتی بیشتر ناامید کننده از یکی از ما فقط شاهد است.

بروز رسانی : LG موبایل ارسال شده در پاسخ به همین سوال در فیس بوک با موارد زیر :

ما برنامه ریزی برای به روز رسانی یخ Sandwich.Now کرم ما در حال کار بر روی آن! وقتی تاریخ قرار است به ما اجازه دهید شما را از طریق فیس بوک! لطفا چک کردن دیوار ما به طور منظم! سلام.

پست بالا می آید چند روز پس از پاسخ اولیه منفی با توجه به بروز رسانی سیستم عامل عمده است. به نظر می رسد که بازخورد مصرف کنندگان در نهایت بند ناف در درون شرکت زده است.

در هر صورت ، ما معتقدیم که یک بیانیه رسمی برای رسیدگی به موضوع را به طور کامل مناسب است.

/ 0 نظر / 22 بازدید